Hlavní strana
Profil firmy
Homogenizace, dispergace
Kontinuální dispergace "perlové mlýny"
Diskontinuální dispergace "košové mlýny"
Plnící technika
Reference
Fotogalerie

      Kontakty:
  • Jalubí 624
    687 05

  • t: 603 777 236

  • Napište nám !!! vydra@dhtechnik.cz
  • IČ: 29259606


Nabídka produktů - Plnící technika

Poloautomatické plnící zařízení PO
Tato zařízení jsou určena pro poloautomatické plnění tekutých a kašovitých hmot do různých obalů. Plničky pracují na principu odměrného válce a pístu. Oddělení sací a výtlačné fáze zajišťuje plnící ventilová hlava. Pohon plnícího pístu, ventilů i řízení funkcí je pneumatické (možnost použití ve výbušném prostředí).
Plničku lze spouštět pouze po jednotlivých dávkách pomocí impulsů z nožního nebo ručního ovladače.
Velikost dávky se reguluje změnou zdvihu pístu. Tyto změny lze provádět otáčením regulačního kolečka na zadní straně plničky.
Rychlost pístu je možno podle charakteru produktu a typu obalu nezávisle a plynule regulovat a tak dosáhnout optimálních podmínek dávkování.
Obaly se pod plnící hubici zakládají ručně na výškově nastavitelný stůl do prizmatického dorazu.
V horní části plnící hlavy je upevněn zásobník , případně lze plnit z externí nádrže.

Všechny části stroje, které přicházejí do přímého kontaktu s plněnou hmotou jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Materiál plnícího pístu i těsnících prvků bude přizpůsoben charakteru plněné hmoty.

Zajišťuje-li zdroj tlakového vzduchu odběratel, musí tento zdroj zajistit vzduch nejen potřebného tlaku, ale zejména v potřebné kvalitě. Vzduch musí být čistý a suchý. Není-li dodržena tato základní podmínka, nelze uplatňovat záruku na funkci pneumatických prvků.

Konstrukce plničky umožňuje jednoduchou a snadnou obsluhu i údržbu. Podrobný návod na obsluhu a údržbu je uveden v průvodní dokumentace, která je součástí dodávky.


Ceny na vyžádání


Obsah stránek je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření obsahu je nezákonné.