Hlavní strana
Profil firmy
Homogenizace, dispergace
Kontinuální dispergace "perlové mlýny"
Diskontinuální dispergace "košové mlýny"
Plnící technika
Reference
Fotogalerie

      Kontakty:
 • Jalubí 624
  687 05

 • t: 603 777 236

 • Napište nám !!! vydra@dhtechnik.cz
 • IČ: 29259606


Profil firmy Karel Vydra - DH Technik
Naše firma působí na českém a slovenském trhu. Její zakladatelé mají dlouhodobé zkušenosti v oblasti vývoje strojů a zařízení pro výrobu a zpracování barev.

Výrobní program
Náš výrobní program se specializuje na oblasti homogenizační, dispergační a plnící techniky.
Tyto stroje a zařízení jsou určeny především do výroben nátěrových hmot, ale i jiných podobných provozů, kde vzniká potřeba zpracování různých kapalných produktů.

 • Homogenizátory a dissolvery vyrábíme a dodáváme až do výkonu 50 kW. K těmto strojům je možno dodat několik typů pojízdných nádob různých velikostí a materiálového provedení dle požadavků zákazníka.
 • Stacionární nádrže skladovací nebo i s mícháním vyrábíme až do objemu 3 000 l, taktéž v různém materiálovém provedení a dodáme včetně nainstalování.
 • Z kontinuálních dispergátorů jsou to především horizontální perlové mlýny o objemu mlecího válce 1 - 200 l, standardně vybavenými spolehlivou mechanickou ucpávkou, statickým nebo dynamickým separátorem a dávkovacím agregátem.
 • Pro diskontuální dispergaci vyrábíme osvědčené a spolehlivé košové mlýny DK s výkonem motoru 7-30kW.
 • Požadavky na plnění finálního produktu do obalů o objemu 0,5 - 10 l splňují naše poloautomatické nebo automatické objemové plničky s příslušenstvím.

Dodací podmínky
Všechny naše výrobky je možno dodat jak v provedení základním, tak i se speciální úpravou dle přání zákazníka. Součástí dodávky je průvodní dokumentace obsahující návod k obsluze a údržbě, revizní zpráva elektro a prohlášení o shodě. U zařízení s úpravou do prostředí s nebezpečím výbuchu je provedena kusová zkouška a posouzení shody autorizovanou osobou FTZU Ostrava Radvance.
Dodací lhůty dle typu zařízení a momentální rozpracovaností výroby, maximálně 12 týdnů od potvrzení objednávky případně kupní smlouvy.

Přesto, že užitné vlastnosti našich výrobků jsou srovnatelné s podobnými zařízeními známých světových výrobců, cenová hladina se v průměru pohybuje několikanásobně níž.
Významným srovnávacím momentem jsou pak dále podmínky záručního a pozáručního servisu.

V případě Vašeho zájmu, Vám zašleme konkrétní nabídku požadovaného zařízení, případně Vás osobně navštívíme.

Obsah stránek je chráněn autorským zákonem. Kopírování a šíření obsahu je nezákonné.